חטיבה טכנית

החטיבה הטכנית של חברת "ביהם רונן חקירות יעוץ בטחוני ופוליגרף בע"מ " מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומודרניים לכל צורכי הלקוח לרבות התקנת מערכות צילום גלויות וסמויות , מערכות מיגון ואזעקות , מערכות בקרת כניסה , מערכות לאבטחת מחשבים ואבטחת מידע , מערכות מעקב ואיתור , בדיקות האזנה במשרדים / דירות / רכבים , בדיקת מכשירי סלולר ומחשבים לאיתור תוכנות ציתות והאזנה לא חוקיות , שחזור מידע שנמחק ממכשירים סלולריים או ממחשבים , בדיקות מעקב ועוד .

בדיקות האזנה ובדיקות לאיתור תוכנות ציתות

אנו מבצעים בדיקות לאיתור מכשירי האזנה ומשדרים בחלל חדרים משרדים , חדרי ישיבות , קווי טלפון ומרכזיות , רכבים , דירות מגורים , ועוד . הבדיקות נועדות לחשוף אמצעי האזנה וציתות אשר משמשים להאזנה לשיחות המתנהלות במקומות המדוברים וחיוניות לצורך התגוננות מפני ריגול תעשייתי . לצורך עריכת הבדיקות אנו נעזרים בציוד משוכלל ורגיש אשר מגלה כל שידור אלחוטי אודיו או וידאו מהמקום הנבדק בזמן הבדיקה . אנו מבצעים בדיקות של מכשירי סלולר ומחשבים לאיתור תוכנות לא חוקיות של ציתות והאזנה.

שחזור מידע ממכשירים סלולריים ומחשבים

אנו מבצעים שחזור של מידע שנמחק ממכשירים סלולריים ומחשבים . מתבצע במעבדה תוך שימוש בציוד המתקדם מסוגו . מאפשר שחזור של תכתובות / הודעות / תמונות שנמחקו מהמכשיר אם בכוונה ואם בטעות .

חשיפת גניבות

אם יש חשד לכניסת אנשים לא מורשים למשרד , נעלמים חפצים יקרי ערך , אם מישהו מחטט לך במחשב או במסמכים שעל שלחנך , או סחורות נעלמות מהמדפים / מהמחסן – מצלמה סמויה היא הפתרון עבורך . צילום סמוי הוא הדרך הטובה והפשוטה לדעת מה קורה בהעדרך . חברתנו מתקינה באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר מערכות צילום סמויות המבצעות אגירה של חומר הוידאו שנאסף על גבי מערכת הקלטה דיגיטלית או וידאו זעיר . הצילום מתבצע באיכות גבוהה ביותר ומאפשר איסוף ראיות אשר לעבירה ולמבצעיה .

מערכות אבטחה וצילום DVR / NVR

אנו מתקינים מערכות אבטחה וצילום מרובות מצלמות בחברות ובמפעלים , המערכות מתעדות את הנעשה במקומות המצולמים באמצעות מערכת DVR /NVR. חומר הוידאו נאגר על גבי הדיסק הקשיח של מחשב ההקלטה , המערכת ניתנת לתכנות כך שתצלם רק בזמן תנועה VMD . המערכת מאפשרת שליטה בזמן אמת על הנעשה באתר לצורך אבטחה , פיקוח ותפעול וכן מאפשרת גם צפיה מרחוק דרך האינטרנט מכל מקום בעולם . החומר שמצולם מתועד באיכות גבוהה ביותר ומאפשר שחזור אירועים חריגים וצריבת קטע רלוונטי על תקליטור לצורך שמוש כראיה משפטית .

אזעקות

אנו מתקינים מערכות אזעקה מתקדמות וממוחשבות להגנה על אתרי הלקוח מפני פריצה , הרכיבים הנם בסטנדרטים הגבוהים ביותר ורמת הביצוע מעולה . ניתן לחבר את המערכות למוקדים של חברות אבטחה ולשלבן במערכות צילום או במוקד וידאופוני . חייגנים סלולריים מתקדמים מאפשרים למערכת להודיע על הפריצה גם אם נחתך קו הטלפון .

בקרות כניסה

אנו מתקינים מערכות מתוחכמות של בקרת כניסה Access Control למבנים ולמתקנים . המערכות מאפשרות הגדרת מורשי כניסה וניהול משתמשים ממוחשב לרבות הפקת דוחות כניסה / יציאה . המערכת מספקת הגנה ברמה המאופיינת מול הלקוח : קודנית נומרית / קורא כרטיסי עובד / קורא כרטיסי קירבה / ביומטרי . לאור היותה של המערכת ממוחשבת , ניתן להוסיף ולגרוע משתמשים בפשטות .

מערכות איתור

אנו מתקינים מערכות איתור GPS בכלי רכב ובציוד מסווג ורגיש אשר חשוב לשלוט על מקום הימצאו . המערכת מאפשרת לצפות בזמן אמת ובכל רגע נתון במקום בו נמצא המשדר וכמו כן לשחזר מסלול בדיעבד . המערכת משמשת בין היתר חברות / עסקים לשליטה על צי הרכב .

פתרונות לתחום הפרטי

אנו מספקים שרותי יעוץ למיגון בתים פרטיים ודירות מגורים , מערכות צילום פנימיות וחיצוניות , מערכות אזעקה ממוחשבות ואלחוטיות , מערכות צילום סמויות לבדיקת חשדות להתעללות מצד מטפלות / עובדים סיעודיים וכן לטיפול בתופעות ונדליזם ברכוש משותף / במעליות / בחניון הבית המשותף , השכרת מכשירי הקלטה זעירים לכל מטרה ויעוד .