????? english
חטיבה טכנית
מאמרים
החטיבה הטכנית של חברת "ביהם רונן חקירות יעוץ בטחוני ופוליגרף בע"מ " מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומודרניים לכל צורכי הלקוח לרבות התקנת מערכות צילום גלויות וסמויות , מערכות מיגון ואזעקות , מערכות בקרת כניסה , מערכות לאבטחת מחשבים ואבטחת מידע , מערכות מעקב ואיתור , בדיקות האזנה , בדיקות מעקב ועוד .
מערכות אבטחה וצילום DVR : אנו מתקינים מערכות אבטחה וצילום מרובות מצלמות בחברות ובמפעלים , המערכות מתעדות את הנעשה במקומות המצולמים באמצעות מערכת DVR . חומר הוידאו נאגר על גבי הדיסק הקשיח של מחשב ההקלטה , המערכת ניתנת לתכנות כך שתצלם רק בזמן תנועה VMD . המערכת מאפשרת שליטה בזמן אמת על הנעשה באתר לצורך אבטחה , פיקוח ותפעול וכן מאפשרת גם צפיה מרחוק דרך האינטרנט מכל מקום בעולם . החומר שמצולם מתועד באיכות גבוהה ביותר ומאפשר שחזור אירועים חריגים וצריבת קטע רלוונטי על תקליטור לצורך שמוש כראיה משפטית .
חשיפת גניבות : אם יש חשד לכניסת אנשים לא מורשים למשרד , נעלמים חפצים יקרי ערך , אם מישהו מחטט לך במחשב או במסמכים שעל שלחנך , או סחורות נעלמות מהמדפים / מהמחסן - מצלמה סמויה היא הפתרון עבורך . צילום סמוי הוא הדרך הטובה והפשוטה לדעת מה קורה בהעדרך . חברתנו מתקינה באופן המקצועי והדיסקרטי ביותר מערכות צילום סמויות המבצעות אגירה של חומר הוידאו שנאסף על גבי מערכת הקלטה דיגיטלית או וידאו זעיר . הצילום מתבצע באיכות גבוהה ביותר ומאפשר איסוף ראיות אשר לעבירה ולמבצעיה .
אזעקות : אנו מתקינים מערכות אזעקה מתקדמות וממוחשבות להגנה על אתרי הלקוח מפני פריצה , הרכיבים הנם בסטנדרטים הגבוהים ביותר ורמת הביצוע מעולה . ניתן לחבר את המערכות למוקדים של חברות אבטחה ולשלבן במערכות צילום או במוקד וידאופוני . חייגנים סלולריים מתקדמים מאפשרים למערכת להודיע על הפריצה גם אם נחתך קו הטלפון .
בקרות כניסה : אנו מתקינים מערכות מתוחכמות של בקרת כניסה Access Control למבנים ולמתקנים . המערכות מאפשרות הגדרת מורשי כניסה וניהול משתמשים ממוחשב לרבות הפקת דוחות כניסה / יציאה . המערכת מספקת הגנה ברמה המאופיינת מול הלקוח : קודנית נומרית / קורא כרטיסי עובד / קורא כרטיסי קירבה / ביומטרי . לאור היותה של המערכת ממוחשבת , ניתן להוסיף ולגרוע משתמשים בפשטות .
מערכות איתור : אנו מתקינים מערכות איתור GPS בכלי רכב ובציוד מסווג ורגיש אשר חשוב לשלוט על מקום הימצאו . המערכת מאפשרת לצפות בזמן אמת ובכל רגע נתון במקום בו נמצא המשדר וכמו כן לשחזר מסלול בדיעבד . המערכת משמשת בין היתר חברות / עסקים לשליטה על צי הרכב .
בדיקות האזנה : אנו מבצעים בדיקות לאיתור מכשירי האזנה ומשדרים בחלל חדרים משרדים , חדרי ישיבות , קווי טלפון ומרכזיות , רכבים , דירות מגורים , ועוד . הבדיקות נועדות לחשוף אמצעי האזנה וציתות אשר משמשים להאזנה לשיחות המתנהלות במקומות המדוברים וחיוניות לצורך התגוננות מפני ריגול תעשייתי . לצורך עריכת הבדיקות אנו נעזרים בציוד משוכלל ורגיש אשר מגלה כל שידור אלחוטי אודיו או וידאו מהמקום הנבדק בזמן הבדיקה . .
פתרונות לתחום הפרטי : אנו מספקים שרותי יעוץ למיגון בתים פרטיים ודירות מגורים , מערכות צילום פנימיות וחיצוניות , מערכות אזעקה ממוחשבות ואלחוטיות , מערכות צילום סמויות לבדיקת חשדות להתעללות מצד מטפלות / עובדים סיעודיים וכן לטיפול בתופעות ונדליזם ברכוש משותף / במעליות / בחניון הבית המשותף , השכרת מכשירי הקלטה זעירים לכל מטרה ויעוד .
חטיבות ותחומי פעילות:

משרד ראשי : קויפמן יחזקאל 6 בית גאון (גיבור) תל אביב 68012, שיחה חינם 1-800-333-911, טל. 03-5165843, פקס. 03-5161624
נייד:053-7911111 | דוא"ל: info@911pi.co.il | אתר: www.911pi.co.il | כתובת לדואר : ת.ד. 50319 ת"א 61500